MARZO

12/3/22          CICLO Experience Garraf-Penedès – Vilanova i la Geltrú (Barcelona)

27/3/22          68º Klassika Olot / Trofeu Festes del Tura (Girona)


ABRIL                                      

2 – 3/4/22 Intercontinental RACE MTB – ASDENT

3/4/22            GP KH7 Les Franqueses – Les Franqueses (Barcelona)

10/4/22          Cursa Ripoll – Batet de la Serra (Girona)

10/4/22          La Portals – Collbató (Barcelona)

23/4/22          6è Trofeu La Canonja / Copa Espanya Juniors – La Canonja (Tarragona)

23/4/22          50è Trofeu joan Escolà – Sabadell (Barcelona)

24/4/22          91è Campionat de Sabadell  – Sabadell (Barcelona)

30/4/22          Volta a Girona / Cursa Agullana – Agullana (Girona)


MAYO                                      

1/5/22             Volta a Girona – 40è Trofeu Primavera – Olot / Ripoll (Girona)

7 – 8/5/22      Volta Palafrugell – Palafrugell (Girona)

8/5/22            Cursa de l’Alba – Collbató (Barcelona)

8/5/22            71è Gran Premi Òdena – Òdena (Barcelona)

14/5/22           La Terra de Garnatxes (Gandesa)

21/5/22          Campionat de Catalunya Ruta línia Fèmines – Sabadell (Barcelona)

22/5/22          Campionat de Catalunya Ruta línia Homes Elit/S23 – Sabadell (Barcelona)

28/5/22          9è Clàssica Isaac Galvez – Vilanova i la Geltrú (Barcelona)

29/5/22          3a Revolta de Fèmines                       

29/5/22          40a Cursa Ciclista del Llobregat (Copa Espanya) – Navàs / St-Boi (Barcelona)


JUNIO                                       

4/6/22            Sant Julia de Vilatorta – Sant Julia de Vilatorta (Barcelona)

5/6/22            Campionat de Catalunya Cadet + Junior – Montbrió del Camp (Tarragona)


JULIO                                    

1 – 3/7/22            Garmin Mountain Festival – Barruera (Lleida)

3/7/22            Campionat de Terrassa – Copa Catalana Junior

3/7/22            XXII Memorial Andreu Domènech i Pujol – Veterans (Vilassar de Mar)

16 – 17/7/22    World Cup Vallnord XCO i DHI – La Massana (Andorra)

9/7/22            52º Trofeu Abelard Trenzano (Sant Pere de Ribes)

10/7/22            41º Criterium del Vallès (Mollet del Vallès)

23/7/22            72º GP Òdena (Barcelona)

24/7/22            49º GP Baix Penedès – Sant Jaume dels Domenys (Tarragona)


AGOSTO                                    

7/8/22            La Purito Andorra – Andorra

23/8/21          53º Trofeu Sant Bertomeu (La Sènia)


SEPTIEMBRE                                          

4/9/22            5ª Clàssica Xavi Tondo – Valls (Tarragona)

25/9/22          La CicloBrava – Sea Otter Europe (Girona)


OCTUBRE                                           

1/10/22          3ª Clàssica Modest Capell – Torregrossa (Lleida)