CALENDARIO 2022


MARZO

12/3/22          CICLO Experience Garraf-Penedès – Vilanova i la Geltrú (Barcelona)

27/3/22          68º Klassika Olot / Trofeu Festes del Tura (Girona)


ABRIL                                      

02/4/22          Intercontinental RACE MTB – ASDENT

03/4/22          GP KH7 Les Franqueses – Les Franqueses (Barcelona)

10/4/22          Cursa Ripoll – Batet de la Serra (Girona)

10/4/22          La Portals – Collbató (Barcelona)

23/4/22          6è Trofeu La Canonja / Copa Espanya Juniors – La Canonja (Tarragona)

23/4/22          50è Trofeu joan Escolà – Sabadell (Barcelona)

24/4/22          91è Campionat de Sabadell  – Sabadell (Barcelona)

30/4/22          Volta a Girona / Cursa Agullana – Agullana (Girona)


MAYO                                      

01/5/22          Volta a Girona – 40è Trofeu Primavera – Olot / Ripoll (Girona)

07/5/22          Volta Palafrugell – Palafrugell (Girona)

08/5/22          Cursa de l’Alba – Collbató (Barcelona)

08/5/22          71è Gran Premi Òdena – Òdena (Barcelona)

14/5/22           La Terra de Garnatxes (Gandesa)

21/5/22          Campionat de Catalunya Ruta línia Fèmines – Sabadell (Barcelona)

22/5/22          Campionat de Catalunya Ruta línia Homes Elit/S23 – Sabadell (Barcelona)

28/5/22          9è Clàssica Isaac Galvez – Vilanova i la Geltrú (Barcelona)

29/5/22          3a Revolta de Fèmines                       

29/5/22          40a Cursa Ciclista del Llobregat (Copa Espanya) – Navàs / St-Boi (Barcelona)


JUNIO                                       

04/6/22          Sant Julia de Vilatorta – Sant Julia de Vilatorta (Barcelona)

05/6/22          Campionat de Catalunya Cadet + Junior – Montbrió del Camp (Tarragona)


JULIO                                    

01/7/22          Garmin Mountain Festival – Barruera (Lleida)

03/7/22          Campionat de Terrassa – Copa Catalana Junior

03/7/22          XXII Memorial Andreu Domènech i Pujol – Veterans (Vilassar de Mar)

16/7/22          World Cup Vallnord XCO i DHI – La Massana (Andorra)

09/7/22          52º Trofeu Abelard Trenzano (Sant Pere de Ribes)

10/7/22          41º Criterium del Vallès (Mollet del Vallès)

23/7/22          72º GP Òdena (Barcelona)

24/7/22          49º GP Baix Penedès – Sant Jaume dels Domenys (Tarragona)


AGOSTO                                    

07/8/22          La Purito Andorra – Andorra

23/8/21          53º Trofeu Sant Bertomeu (La Sènia)


SEPTIEMBRE                                          

04/9/22          5ª Clàssica Xavi Tondo – Valls (Tarragona)

25/9/22          La CicloBrava – Sea Otter Europe (Girona)


OCTUBRE                                           

01/10/22          3ª Clàssica Modest Capell – Torregrossa (Lleida)